Ödeme Yöntemleri
Banka Havalesi veya EFT yaparak
Halkbank (Kazım Karabekir Şube TL Hesabı –  TR IBAN: (IBAN-TR73 0001 2009 3990 0010 2600 77

Sitemiz üzerinden online olarak kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yapabilirsiniz.. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi yapılacaktır.
Sipariş Bedeli iadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Berkay Yayıncılık  on (10) gün içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Kredi kartına yapılacak iadeler banka tarafından daha sonra kartınıza iade edilebilir. Bu durumu bankanız ile teyit edebilirsiniz. İade için gerekli banka hesap bilgilerinizi ve/veya iade yapılacak kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. Hesabınızla ilgili olarak yapmış olduğunuz yanlış ya da geç bildirimlerden kaynaklanan sorunlardan dolayı şirketimiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Teslimat

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Kargo yoluyla gönderimleriniz için 50 TL altındaki siparişlerde  kargo masrafı da sipariş toplam tutarınıza eklenecektir. Tek seferde toplam 50 TL üzeri siparişlerinizde ise kargo bedeli tarafımızdan karşılanacaktır. Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye ve KKTC için geçerli olup, KKTC teslimat fiyatlandırması ile ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşünüz. Yukarıda belirtilen fiyatlandırma sadece Türkiye içi gönderimler için geçerlidir.

Teslimat Süresi

Sipariş sonrası ödeme tamamlanmasından (havale/eft seçilmişse) sonra genelde ürünlerde tedarik sorunu yoksa iki gün içinde kargoya verilir. Ancak bazı nedenlerle tedarikçiden ürünün gecikmesi gibi durumlarda süre uzayabilir. Belirtilen ortalama teslim süreleri siparişin alınması ve hazırlanıp kargoya verilmesi arasındaki süredir. Ödemenin geç yapılması, uzaklığa bağlı veya kargo tesliminden kaynaklanan (müşterinin adreste bulunamaması, adres eksikliği vb.) gecikmeler standart teslim süreleri sözümüzün dışında olacaktır. Hızlı ve güvenli teslimatlar için lütfen verdiğiniz adresin ve telefon numaralarının doğru ve yeterli olduğuna emin olunuz. Aksi takdirde özellikle kredi kartı ödemelerinde güvenlik açısından gerektiğinde ulaşılamaması siparişinizin gecikebileceği anlamına gelebilecektir.

Ürünün kargodan hasarlı gelmesi

Ürün kargo firması tarafından size ulaştığında teslimat fişini onaylamadan önce lütfen görevlinin önünde ürünü inceleyip teslim alınız. Ürünlerimiz kargo esnasında sigortalı olduğundan taşımadan oluşan hasarların tazmini kargo firmasına aittir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü o anda geri iade ediniz. Aksi takdirde sorumluluk kargo firması ve Berkay Basım yayın Eğt. İnş. Hiz. Taah. İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ‘ye ait olmayacaktır.

Berkay Yayıncılık